Neapolitano Astor a Maestosso Mister – Všetci ich voláme Astor a Mister. Doviezli sme ich z Maďarska. Žili si tam krásne, v mestečku ktoré bolo nie príliš ďaleko od Slovenských hraníc. Mali tam spoločnosť ešte aj iných koníkov. Celé dni boli na takom obrovskom výbehu, pri výbehu bolo pár maštaliek a nič iné len lúky, pasienky a kopčeky, no maličký raj na zemi. Ich predošlí majiteľ ich vycvičil do záprahu. Keď došli boli to najkrajšie koníky na okolí, teda aj sú. Sú veľmi vyrovnanej povahy, kľudný, Astor trošku ľakavý ale nič nezvládnuteľné.  Keď som otehotnela museli sme ich niekde dať, tak išli do Martina na výcvik, kde sa naučili super ťahať v koči. Teraz, keď už sú po roku naspäť doma, pripravujem ich aj s trénerkou na drezúrne preteky a aby bolo z čoho tie preteky platiť, tak sú to veľmi zlaté a pracovité koníky v mojej jazdeckej škole. Sú veľmi pracovité aj v koči, tú prácu milujú.
Tonko –  Je to malý flakatý poník, veľmi vyrovnaná a dobrá povaha. Tonko je náš najstarší poník. Trošku ľakavý, ale to len preto, že trošku horšie vidí ale vôbec mu to neprekáža v náplni jeho práce. Znesie detičky do 40kg. Doviezla som ho zo stredného Slovenka od jedného veľmi príjemného staršieho pána. Vie chodiť pod sedlom aj v koči.
BEBA– mladá šikovná ryšavá kobylka, veľmi spoľahlivá vonku aj v ohrade. pripravovaná na preteky pre naších pokročilejších jazdcov.veľmi vyrovnaná povaha. kríženec viacerých plemien.
UDI  – ryšavá, maximálne spoľahlivá kobylka aj pre najmenších. Spoľahlivá vonku aj v ohrade, veľmi vyrovnaná pracovitá povaha.

BEBA

beba

Vek : 2010      Farba: hnedka     Pohlavie: Kobylka

Plemeno: pony  v type      Výška: 145cm

TONKO

DSC_6346

Vek : 2003      Farba: ryšavo-biely     Pohlavie: Valach

Plemeno: Shetlandský pony       Výška: 110cm

Neapolitano Astor

DSC_2946

Vek : jún 2009      Farba: Vraník s odznakmi     Pohlavie: Valach

Plemeno: Lipický kôň       Výška: 163cm

Neapolitano Mister

DSC_2906

Vek : máj 2009      Farba: Vraník s odznakmi     Pohlavie: Valach

Plemeno: Lipický kôň       Výška: 163cm

UDI

udi

Vek : 2010     Farba: ryška     Pohlavie: kobylka

Plemeno: hucul       Výška: 135cm